Przewóz osób


Przewóz osób busem z województwa kujawsko-pomorskiego

Trasa: Polska – Niemcy – Holandia – Belgia

Oferujemy przewóz osób na trasie Polska – Niemcy – Holandia – Belgia

Jesteśmy firmą transportową z okolic Bydgoszczy. Oferujemy transport z Polski do niektórych krajów zachodnich, a także trasy powrotne. Zależy nam na tym, aby realizowany przez nas przewóz osób przebiegał sprawnie. Odbieramy pasażerów głównie z miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, np. z Bydgoszczy, Torunia, Golubia-Dobrzynia, Inowrocławia czy Świecia. Nasze przystanki mogą mieć miejsce także w miejscowościach takich jak: Brodnica, Grudziądz, Rypin czy Chełmża – jesteśmy w stanie odebrać pasażerów z dowolnego miejsca w naszym województwie.

Przewóz osób – woj. kujawsko-pomorskie

Realizujemy przewóz osób prywatnych i pracowników z woj. kujawsko-pomorskiego pod konkretny adres w danym kraju. Dzięki systemowi „od drzwi do drzwi” zapewniamy bezpośredni oraz punktualny transport osób na wskazany adres – BEZ PRZESIADEK! Przewóz osób pod adres może mieć swój początek w np. Toruniu, Bydgoszczy czy Chełmnie, a metę w wybranym mieście na zachodzie Europy.

Nasza oferta transportu osób, m.in. z kujawsko-pomorskiego, skierowana jest również do firm – zapewniamy sprawny przewóz specjalistów do pracy na zachodzie. Z nami realizować można transport pracowników z lokalizacji takich jak Toruń, Chełmno czy Solec Kujawski.

Komfortowe przewozy osób – Bydgoszcz, Toruń i inne

Nasza flota składa się z dobrze wyposażonych, 9-osobowych, samochodów marki Renault, które zapewniają pasażerom niezwykły komfort jazdy. Każde z naszych aut posiada klimatyzację (przód-tył), wygodne fotele oraz wiele innych udogodnień. Dzięki wykwalifikowanym i doświadczonym kierowcom gwarantujemy bezpieczny przejazd w miłej atmosferze. Na cały czas trwania podróży zapewniamy naszym pasażerom ubezpieczenie.

Przewozy osób – z Bydgoszczy i innych miejscowości

Wybierając nasze usługi, zyskujesz wygodny przejazd i możliwość zabrania wszystkich potrzebnych Ci rzeczy. W cenie przejazdu są 2 duże bagaże oraz jeden podręczny do 5 kg. Takie możliwości są przydatne zarówno w przypadku transportu osób prywatnych, jak i pracowników – duży bagaż umożliwia spakowanie wielu niezbędnych rzeczy. Trzeba pamiętać, że bagaż powinien być podpisany, by umożliwić połączenie go z danym pasażerem. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług wszystkich, którzy chcą wystartować z kujawsko-pomorskiego, z takich miejscowości jak Toruń, Bydgoszcz, Chełmno, Solec Kujawski i wielu innych.

Godzinę i miejsce odjazdu ustalamy z pasażerem na bieżąco – zależy to od rezerwacji dokonywanych przez podróżnych.

Obsługiwane województwa:

całe województwo kujawsko-pomorskie, część woj. lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

Główne miejscowości na terenie Niemiec:

Frankfurt nad Odrą, Berlin, Poczdam, Magdeburg, Brunszwik, Hamburg, Lubeka, Schwerin, Hanower, Bielefeld, Osnabrück, Brema, Kolonia, Düsseldorf, Dortmund, Essen, Münster, Duisburg.

Holandia:

każda miejscowość na terenie tego kraju.

Główne miejscowości na terenie Belgii:

Gandawa, Antwerpia i inne oddalone o 50 km od granicy.

REZERWUJ JUŻ TERAZ!
Tel. +48600039627