Bus do Belgii


Busy do Belgii z województwa kujawsko-pomorskiego

Jesteśmy firmą transportową, z którą możesz liczyć na sprawny przewóz do Belgii. Zatrudniamy wykwalifikowanych kierowców, dzięki czemu oferujemy bezpieczny transport w miłej atmosferze. Obsługujemy całe województwo kujawsko-pomorskie oraz możemy odebrać pasażerów z lubuskiego, wielkopolskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego i warmińsko-mazurskiego. Nasze busy wysyłane do Belgii mogą odebrać Cię z dowolnych miejscowości w województwie kujawsko-pomorskim, takich jak Bydgoszcz, Toruń, Chełmża, Rypin czy Lipno. Jesteś zaciekawiony naszymi usługami? Zastanawiasz się, czy docieramy do interesującej Cię lokalizacji? Zachęcamy do kontaktu!

Przewóz do Belgii

Oferujemy transport do Belgii bez względu na to, w jakim celu się tam wybierasz. Podróżując z nami, przysługuje Ci możliwość wzięcia ze sobą dwóch bagaży o wadze do 20 kg każdy oraz jednego bagażu podręcznego o wadze do 5 kg – każdy z nich powinien być podpisany, by umożliwić jego powiązanie z konkretnym pasażerem. Dzięki dużemu pakunkowi zabierzesz ze sobą wystarczająco rzeczy, by zostać na dłużej. Chcesz zwiedzić ten kraj, odwiedzić bliskich, a może jedziesz do pracy? Nasze busy do Belgii z kujawsko-pomorskiego pozwolą Ci dotrzeć do celu ze wszystkim, co chcesz zabrać, a do tego sprawnie i komfortowo. Przewóz do Belgii oferujemy na konkretny adres, a na czas podróży zapewniamy naszym pasażerom ubezpieczenie.

Komfortowe busy do Belgii z kujawsko-pomorskiego

Nasze usługi realizujemy w systemie „od drzwi do drzwi” – oznacza to odbiór z konkretnego adresu w Polsce i przewóz do wskazanej lokalizacji w Belgii (w miastach, do których docieramy). Oferowany przez nas transport do Belgii odbywa się w bardzo komfortowych warunkach, gdyż busy, które wysyłamy z miejscowości takich jak Bydgoszcz, Toruń, Rypin czy Lipno, to pojazdy wygodne, klimatyzowane, w których nawet wielogodzinna podróż przebiega przyjemnie. Start w Bydgoszczy i meta w Gandawie lub Antwerpii pod wybranym adresem? A może powrót z Belgii do naszego kraju? Z nami wszystko to jest możliwe!